1. Dziś o godz. 18.00 będzie nabożeństwo do Serca Jezusowego i Msza Św.

2. Dziś w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim organizowane jest Diecezjalne Święto Rodziny. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej uroczystości. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

3. Dziś w Grybowie odbędzie się IV Zjazd Mieszkańców Ziemi Grybowskiej.  Zjazd rozpocznie się Mszą Św. w Bazylice Mniejszej o godz. 12.30. Dalszy ciąg zjazdu na stadionie w Grybowie. Organizatorzy zapraszają wszystkich do Bazyliki i na stadion.

4. We wtorek wyjazd młodzieży na czuwanie w Barcicach o godzinie 16.30. Powrót planowany jest na godzinę 1 w nocy. Młodzież niepełnoletnia zabiera zgody rodziców.

5. Msza św. na zakończenie Roku szkolnego będzie w piątek, 22.06.2018 r. o godz. 8.30 dla wszystkich uczniów szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Po Mszy Św. zakończenie roku w szkole.

6. W sobotę zbiórka lektorów o godzinie 10.00 a ministrantów o 11.00.

7. W najbliższą niedzielę 24.06.2018 r. na Mszy świętej o godzinie 11.00 będziemy Panu Bogu dziękować za 25 lat posługi kapłańskiej w naszej parafii Księdza Proboszcza. Niech ta uroczystość będzie okazją do szczególnej modlitwy w intencji Księdza Proboszcza a nasza obecność na Mszy świętej dziękczynnej wyrazem życzliwości i wdzięczności. Postarajmy się w tym dniu przyjąć Komunię świętą w intencji Księdza Proboszcza.

8. W przyszłą niedzielę będzie Msza Św. na Jaworzu przy wieży widokowej o godz. 14.00.

9. Wielki Odpust w Tuchowie będzie od 30 czerwca do 08 lipca. Dokładny plan odpustu jest wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła. Z naszej parafii planujemy pielgrzymkę na ten odpust w dniu 2 lipca tj. w poniedziałek. Wyjazd nastąpi o godz. 15.00. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.

10. Pan Jan Broda zakończył pracę kościelnego w naszym kościele. Pełnił ją przez osiem lat, od 29.08.2010 r. Dziękujemy Mu za tę posługę. Obowiązki kościelnej i dbającej o czystość w naszym kościele będzie pełnić  Pani Bogusława Sekuła.

wtorek,
19 czerwca 2018