1.  Msze św. w dni powszednie będą codziennie o godz. 7.00  a piątek dodatkowo będzie Msza Św. po południu o godz.16.30 .

2.  Od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3.  W tym tygodniu czcimy we środę św. Antoniego Opata, w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w niedzielę św. Agnieszkę.

4. Za tydzień, w przyszłą niedzielę będzie opłatek dla ludzi starszych, samotnych, chorych w Wiejskim Domu Kultury o godz. 13.00. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie i prosimy o ułatwienie dotarcia chorym na to spotkanie.

5.  W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Babci a przyszły poniedziałek Dzień Dziadka. W intencji Babć i Dziadków będzie odprawiona Msza Św. w piątek, 19 stycznia o godz. 16.30 zamówiona przez dzieci z Przedszkola „Muchomorek” w Kąclowej. Zapraszamy wszystkich do modlitwy za naszych Seniorów.

6.  Sakrament Bierzmowania będzie udzielany w tym roku w Ptaszkowej 15 maja  2018 r. o godz. 18.00

7.  W zakrystii jest do odebrania nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.

8.  Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na ubezpieczenie budynków kościelnych.

9. Szczepienie psów przeciw wściekliźnie będzie we wtorek, 16 stycznia o godz. 9.00 – na Centrali za mostem, o 9.30 – przy Remizie, o 10.30 – koło Tartaku. Szczepienie jest obowiązkowe. Koszt: 25 zł.

czwartek,
18 stycznia 2018